وبسایت رسمی پ.ک.ک فعالیت خود را از سر گرفت

​​​​​​​وبسایت رسمی حزب کارگران کوردستان پ.ک.ک پس از مدتی وقفه مجددا دست به کار کرد

روز گذشته همزمان با ٨ مارس روز جهانی زن، مدیریت وبسایت پ.ک.ک بیانیه‌ای منتشر کرد و آغاز به کار دوباره‌ی این وبسایت را با شیوه‌ای نوین اعلام نمود.

متن بیانیه:

درک واقعیت، نیروی پایه‌ای آزادی است. انسان هرچقدر حقیقت را درک کند همانقدر هم آزاد است. تلاش می‌شود تا حقیقت اجتماعی کتمان شود، وبسایت رسمی حزبمان، حزب کارگران کوردستان(پ.ک.ک) که زبان، فعالیت و نیروی سازمان حقیقت است، به دلیل حملات فاشیستها انتشار خود را برای مدتی متوقف کرده بود. به ما حمله کردند چون ما آشکار کننده‌ی حقیقت هستیم. اخیرا تبهکاران و جاسوسهای دستگاه میت ترکیه که برای خونریزی و توطئه علیه خلقمان و رفقای رهبری جنبش آزادی به جنوب کوردستان آمده بودند، با عملیات انقلابی گریلاهای آزادی دستگیر شدند. روزی که این خبر منتشر شد، سایت ما توسط نیروهای فاشیست هک شد. ما این بار با وبسایتی قوی‌تر، غنی تر و موثرتر در خدمت خلقمان هستیم. ما با خشمگین نمودن فاشیسم، امپریالیسم و شوونیست جهانی و به طور مختص رژیم‌های غاصب که انسانیت را بی‌مایه و پوچ کرده‌اند، به مبارزاتمان ادامه می‌دهیم. به همین دلیل ما دوباره دست به کار شده‌ایم، ما هستیم و ادامه خواهیم داد.

با نیروی "دموکلس" با دستور "خودشناسی" سقراط، با تمام نیروی اهل حق، ما علیه نمرودهای زمانه، اراده‌مان را مانند اراده‌ی حضرت ابراهیم نیرومند کرده‌ایم. مانند حضرت عیسی صلیب خود را به پشتمان بسته‌ایم و اینگونه آمده‌ایم. ما مانند حضرت نوح که از طوفان نجات یافت، به راهمان ادامه می‌دهیم. مانند حضرت محمد علیه " جهالت" مبارزه می‌کنیم و آنچه ما انجام می‌دهیم "جهاد اکبر" است. از ترزی هرماس " تا زرتشت، از "حلاج "ها تا "پیر سلطان"ها تا "بابک"ها از "مانی" ها تا "ابوذر"ها، از "شیخ سعید"ها تا "شیخ رضا"ها، از "بسی"ها تا "مظلوم"ها و "کمال"ها، از "سارا"ها تا "رُزا"ها، از "بیریتان"ها تا "زیلان"ها، از "دلال"ها تا "آتاکان"ها، هر چقدر زیبایی این انسانها به جوهر حقیقت و گفتن حق تبدیل شد، گفته‌هایشان گفته‌های ماست و باورهایشان، باورهای ماست و راهشان راه ماست و مبارزاتشان مبارزات ماست. ما به نام آنها سوگند یاد می‌کنیم که در هر جایی فاشیسم، اشغالگری، ظلم و کشتار وجود داشته باشد، در صفوف آزادیخواهان، مظلومان و زیردستان جای بگیریم. با نام ظالمان داعش، اردوغان و باغچلی، بعث یا هر فرد و نیروی دیگری که باشد، مانند "گلوله‌ی شرافت" که از شجاعتش شلیک می‌شود، در راه هدفمان پیش رویم. بهای آن هر چه باشد حتی اگر جانمان باشد آنرا فدا می‌کنیم اما هرگز از آزادی دست نخواهیم کشید. ما در راه زندگی آزاد که عشق حقیقتمان است خارج نمی‌شویم. ممکن است اشغالگران، امپریالیست‌ها و نیروهای مادی تعدادشان از ما بیشتر باشد و برای نابودی ما تلاش کنند، اما اندکی از حقیقت کافیست تا ریشه‌ی همه‌ی ابلیسها را بخشکاند. بدون شک نتیجه‌ی نهایی همین است و به مبارزه، و راه و شیوه‌ی ما بستگی دارد. مبارزات سازمانی خلق‌مان که نیازمند و در آرزوی آزادیست، تعیین‌کننده است.

ما در ٨ مارس که اثبات کننده‌ی زنده بودن سارا، زیلان، بیریتان و سما هاست، دست به از سرگیری فعالیت‌های وبسایتمان می‌کنیم. وبسایت رسمی پ.ک.ک برای اثبات زنده بودن سارها و با موضع جاودانه ابراهیمی ما هم آمده‌ایم تا به قطره‌ای از دریای آزادی تبدیل شویم. حزبمان که ۴۱مین سالگرد تاسیس خود را با فعالیتهای بزرگ گرامی داشت، مانند آنچه تاکنون انجام داده است، نشان می‌دهد که از این پس نیز با امید به آزادی و پیروزی خلقمان، در وبسایتمان می‌کوشیم تا با تشریح حقیقت، کتابها و تحلیل‌های گوناگون رهبر آپو، کادرهای پیشاهنگ جنبشمان، شهدایمان به همراه تصاویرشان، جزئیات زندگی گریلاهای آزادی کوردستان و موضوعهای ایدئولوژیک، سیاسی، سازمانی، اقتصاذی، فرهنگی، اجتماعی و... را به خوانندگانمان تقدیم کنیم.

اجتماعی بودنمان، مایه‌ی تقدیس و افتخار ماست. رویکرد سوسیالیسم، نشان دهنده‌ی راه، هدف اصلی ماست و بدون آنکه آنرا اشتباه بدانیم به جلو پیش می‌رویم. بر این اساس مانند رهبری فریاد میزنیم: "اصرار بر سوسیالیسم، اصرار بر انسان بودن است. "

آدرس وبسایت پ.ک.ک:
https://www.pkk-online.com/

آدرس بخش فارسی وبسایت پ.ک.ک:
https://www.pkk-online.com/fa/