۷ نظامی اشغالگر ترکیه در زاپ مجازات شدند

درنتیجه عملیات گریلاهای ه‌پ‌گ و یژا استار در منطقه زاپ، ۷ نظامی اشغالگر ترکیه مجازات شدند و ۲ خمپاره‌افکن نیز منهدم گردید.

مرکز اطلاع‌رسانی و مطبوعات نیروهای مدافع خلق-ه‌پ‌گ در اطلاعیه‌ای درباره عملیات گریلاهای آزادیبخش کوردستان و حملات ارتش اشغالگر ترکیه اطلاعات زیر را منتشر کرده است:

در منطقه شهید دلیل واقع در غرب زاپ:

در ۲۳ سپتامبر در میدان مقاومت تپه‌ی جودی با سلاح سنگین ۷ بار به اشغالگران حمله شد. این عملیات توسط نیروهای یژا استار انجام گرفت.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۱۱:۰۰ در میدان مقاومت تپه‌ی جودی با سلاح نیمه‌اتوماتیک به اشغالگران حمله شد.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۱۱:۴۵ در میدان مقاومت تپه‌ی جودی اشغالگران با شلیک تک‌تیرانداز هدف قرار گرفتند و یک اشغالگر مجازات شد. عملیات توسط نیروهای یژا استار صورت گرفت.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۱۳:۳۰ در میدان مقاومت تپه‌ی جودی با تک‌تیرانداز یک سنگر خمپاره‌افکن اشغالگران هدف قرار گرفت و یک خمپاره‌افکن منهدم شد.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۱۸:۰۰ در میدان مقاومت تپه‌ی جودی یک سنگر خمپاره‌افکن اشغالگران هدف قرار گرفت. سنگر و سلاح خمپاره‌افکن موجود در آن منهدم گردید.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۱۲:۴۰ در میدان مقاومت تپه‌ی آمدیه با تک‌تیرانداز به اشغالگران حمله شد و یک نظامی اشغالگر به مجازات رسید.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۱۴:۲۰ در میدان مقاومت تپه‌ی آمدیه با سلاح سنگین به اشغالگران حمله شد.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۲۰:۴۵ و ۲۱:۰۰ و ۲۱:۱۰ در میدان مقاومت تپه‌ی آمدیه اشغالگران با تک‌تیرانداز هدف قرار گرفتند و ۳ نظامی اشغالگر مجازات شدند.

در ۲۳ سپتامبر ساعت ۲۳:۳۰ در میدان مقاومت تپه‌ی آمدیه نیروهایمان دو بار با سلاح نیمه‌اتوماتیک به هلیکوپترهای اشغالگران حمله کردند.

در ۲۴ سپتامبر ساعت ۰۶:۲۰ در میدان مقاومت تپه‌ی آمدیه با سلاح نیمه‌اتوماتیک به اشغالگران حمله شد. درنتیجه یک سنگر منهدم گردید و ۲ اشغالگر مجازات شده و ۲ اشغالگر دیگ نیز زخمی شدند.

حملات ارتش اشغالگر ترکیه:

در ۲۳ سپتامبر منطقه شهید دلیل واقع در غرب زاپ ۳ بار، حوالی رودخانه زاپ ۱ بار و حوالی روستای درگل در منطقه متینا ۳ بار و در مجموع ۷ بار با هواپیمای جنگی بمباران شدند.

در ۲۳ سپتامبر منطقه شهید دلیل و منطقه متینا توسط هلیکوپترهای جنگی بمباران شدند.

مناطق زاپ، شهید دلیل و متینا بارها توپ‌باران شدند.