دهها سرباز رژیم اشغالگر ترک در عفرین به هلاکت رسیدند

نیروهای رهایی بخش عفرین درباره‌ی حملات توپخانه‌ای دولت ترکیه و تبهکاران وابسته به آن‌ علیه روستاهای مراناز و مالکیه در شرا اطلاعیه‌ای را منتشر کرده و اعلام کرد با پاسخ نیروهایشان به این حملات تعداد بسیاری ارتشی کشته شدند.

   نیروهای رهای بخش عفرین درباره‌ی حملات توپخانه‌ای دولت ترکیه و تبهکاران وابسته به آن علیه روستاهای شرا و درگیری میان نیروهایشان و اشغالگران اطلاعیه‌ای را منتشر کرد. نیروهای رهایی بخش عفرین اعلام کرد، در عملیات نیروهایشان علیه مقر نظامیان ترکیه تعداد بسیاری ارتشی کشته شدند.

متن اطلاعیه‌ی نیروهای رهایی بخش عفرین به شرح زیر است:
  "روز ۸ آگوست /۱۷ مرداد و پس از آن، ارتش اشغالگر ترکیه و تبهکاران وابسته به آن روستاهای مالکیه و مراناز در شرا که محل سکونت غیرنظامیان است را هدف حملات توپخانه‌ای قرار دادند. همچنین سعی داشتند تحت پوشش این حملات با سلاح‌های سنگین به این مناطق حمله کنند.

   در نتیجه‌ی پاسخ مبارزانمان به این حملات، درگیری سختی میان مبارزانمان و اشغالگران روی داد. در این درگیری که تا ساعت صبح ادامه داشت، یکی از مبارزانمان پس از مقاومتی شکوهمند به شهادت رسید. در آینده اطلاعات بیشتری را درباره‌ی مشخصات رفیق شهیدمان به اطلاع افکار عمومی خواهیم رساند.

   در چهارچوب پاسخ به این حملات، امروز( ۹ آگوست/ ۱۸ مرداد) نیروهایمان عملیاتی تاثیرگذار را علیه مقر ارتش اشغالگر ترکیه در نزدیکی محل درگیری‌ها انجام دادند. در نتیجه‌ی این عملیات تعداد بسیاری ارتشی کشته شدند.

   پس از عملیات ارتش اشغالگر با کمک بالگردهای نظامی کشته و زخمی‌های خود را منتقل کرد. تاکنون گشت زنی پهپادهای تجسسی ادامه دارد. "