مشخصات گریلاهایی که در آنکارا عملیات فدایی کردند اعلام شد

فرماندهی قرارگاه مرکز دفاع از خلق (ن‌پ‌گ) مشخصات گریلاهایی را که در یکم اکتبر در مقابل وزارت کشور ترکیه در آنکارا عملیات فدایی کردند اعلام نمود.

بیانیه‌ی فرماندهی قرارگاه مرکز دفاع از خلق (ن‌پ‌گ) به این شرح است:

«ما اعلام کرده بودیم که در یکم اکتبر ۲۰۲۳ ساعت ۰۹:۳۰ در مرکز شهر آنکارا در مقابل وزارت کشور دولت ترکیه، یک تیم وابسته به گردان جاودانگان عملیات فدایی انجام دادند و اعلام نمودیم که اطلاعات بیشتری درباره مشخصات رفقای فدایی خود منتشر خواهیم کرد.»

رفقای فدایی ما که این عملیات پر افتخار و تاریخی را به شیوه‌ای حرفه‌ای انجام دادند، رفقایمان روژهات زیلان (اوزکان شاهین) و اردال شاهین (حسن اوگوز) هستند. رفقای ما روژهات و اردال با عملیات قهرمانانه‌ی تاریخی خود، دشمن جنایتکار و ستمگر را به لرزه درآورند و تاثیر خود را گذاشته و به نماد تبدیل شدند. ما به خانواده گرانقدر رفقای فدایی‌مان و به همه خلق وطن‌دوست کوردستان تسلیت می‌گوییم. ما پیمان می‌دهیم که تا پایان به راه همرزمی و زندگی آپویی، خط مبارزه، از خودگذشتگی، کارآیی و نیروی انتقام‌جوییِ عظیمِ شهدای فدایی‌مان در گردان جاودانگان وفادار بمانیم. همچنین تا پایان با اقدام بزرگ آنها که ما را مجبور به پیروزی می‌کند همراه باشیم و مبارزه‌ی آنان را به پیروزی برسانیم.

مشخصات رفقای شهید ما به صورت زیر می‌باشد:

اسم سازمانی: روژهات زیلان

نام و نام خانوادگی: اوزکان شاهین

محل تولد: وان

نام مادر – پدر: ایپک - محمد

زمان و محل شهادت: یکم اکتبر ۲۰۲۳ / آنکارا

اسم سازمانی: اردال شاهین

نام و نام خانوادگی: حسن اوگوز

محل تولد: مرسین

نام مادر – پدر: رمزیه - عبدالسلام

زمان و محل شهادت: یکم اکتبر ۲۰۲۳ / آنکارا

******************************************